Prima pagină DIVERSE IN APICULTURA POZE

Sectiune pentru poze , unde poti incarca diferite poze care au ca subiect apicultura.
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: Ovidiu123

Mesajde balanescuadrian » 25 Mar 2015, 12:05

Ovidiu123 scrie:Stiu,am turte cumparate!Va rog sa nu ma criticati,nu am avut miere absolut deloc!Din contra,in toamna am cumparat 7 kg de miere de salcam si le-am dat pentru completarile finale!Multumesc.


ca sa iesi mai ieftin pe viitor ...cumpara zahar si inverteste-l conform reteta de pe forum...si daca tot iti raman bani poti sa le cumpari o sticla de protofil

ca turte poti sa dai niste miere poliflora si sa le-o administrezi iarna....iar primavara o punga cu miere de rapita...de retinut ptr viitor din productia proprie!! 1 kg / fam

daca pui diafragma din polistiren nu mai are sens diafragma din lemn ...poti sa le pui insa diafragma din polistiren extrudat dreapta si stanga (sa incadrezi familia de albine in toamna si o scoti inainte de rapita)

ps: bine ai venit! :mrgreen:
Avatar utilizator
balanescuadrian
 
Mesaje: 289
Membru din: 24 Feb 2011, 09:44

Anterior

Înapoi la POZE



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 22 vizitatori


cron