Prima pagină OFF TOPIC DONATII UMANITARE

Cunosti un caz limita ? Iti pasa de aproapele tau ? Vrei sa faci o donatie ? Cazuri disperate care se pot rezolva cu ajutorul tau...
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Ce fac stuparii pe valul cu progresul?

Mesajde Bezna Zorilor » 04 Feb 2022, 03:51

Ziceti si voi...
The image of the hero was set up for all in every age through the appetite for imitation. Therefore the hero was murdered, since we have all been aping him. Do you know why you cannot abandon apishness? For fear of loneliness and defeat.
Avatar utilizator
Bezna Zorilor
 
Mesaje: 1534
Membru din: 21 Aug 2016, 22:45
Localitate: Bucuresti

Re: Ce fac stuparii pe valul cu progresul?

Mesajde peterneamt » 04 Feb 2022, 10:10

Unii mai moare ! Alții mai supraviețuiește și alții (ăia de ia fonuri UE, că de, au relație ) se pricopsește ! :evil:
ps. scuzați pamfetul...
Avatar utilizator
peterneamt
 
Mesaje: 4868
Membru din: 28 Noi 2011, 18:19

Re: Ce fac stuparii pe valul cu progresul?

Mesajde yuonyuon » 04 Feb 2022, 11:20

da cioara din mana pe vrabia de pe gard......
cu alte cuvinte se lasa de apicultura si se apuca de ....(completati voi) :lol: ....... si sare in sus.. :lol:
yuonyuon
 
Mesaje: 2821
Membru din: 13 Mai 2015, 11:23
Localitate: lunca brailei/bacau

Re: Ce fac stuparii pe valul cu progresul?

Mesajde peterneamt » 04 Feb 2022, 18:25

Bă frate (bro) , mulți nu se potolesc nici iarna ...fac călduri la albine ...vor înțepături...sau mai vor rapel !


https://www.youtube.com/watch?v=gcAP3IVYtiE :twisted:

ps. unde îl găsim pe Smiley ? A, LA STUPI-DOU ! :D
Avatar utilizator
peterneamt
 
Mesaje: 4868
Membru din: 28 Noi 2011, 18:19

Re: Ce fac stuparii pe valul cu progresul?

Mesajde Bezna Zorilor » 06 Feb 2022, 16:33

Daca poate sa imi spuna mircea sau cineva...de ce mi'a fost mutat subiectul in categoria DONATII UMANITARE?
Ca sa nu fie prea la vedere, sau cum?
Oare tot cainii de moderatori?
The image of the hero was set up for all in every age through the appetite for imitation. Therefore the hero was murdered, since we have all been aping him. Do you know why you cannot abandon apishness? For fear of loneliness and defeat.
Avatar utilizator
Bezna Zorilor
 
Mesaje: 1534
Membru din: 21 Aug 2016, 22:45
Localitate: Bucuresti

Re: Ce fac stuparii pe valul cu progresul?

Mesajde cristi_vidican » 06 Feb 2022, 23:02

Bezna Zorilor scrie:Daca poate sa imi spuna mircea sau cineva...de ce mi'a fost mutat subiectul in categoria DONATII UMANITARE?
Ca sa nu fie prea la vedere, sau cum?
Oare tot cainii de moderatori?

Tu mai știi ceva de Mircea? Că văd că n-a mai dat pe aici de mai bine de 1 lună.
Nu știu nimic legat de mutarea subiectului tău.
Dar, vom aflat
Tot ce voiti sa va faca voua oamenii, faceti-le şi voi la fel – Matei 7:12a
Avatar utilizator
cristi_vidican
 
Mesaje: 7022
Membru din: 23 Feb 2011, 13:58
Localitate: Hidiselu de Sus - Bihor

Re: Ce fac stuparii pe valul cu progresul?

Mesajde Bezna Zorilor » 07 Feb 2022, 00:28

Il am la prieteni pe feisbuc, posteaza. Mai rar, dar posteaza. Nu ma lamuresc din postarile lui daca sunt mai de melancolie sau mai la caterinca, dar am impresia ca prima varianta.
Este bine, o fi avut guvid, nu stiu. In orice caz are schema de la mine, daca a avut n'a patit nimic.
Pe aici am observat ca intra daca e activitate, un circ ceva...
Il ai si tu la prieteni vad...
Am auzit ca esti baiat de treaba, asa vorbesc niste stupari :)) Io nu consider.
Dar ai vreo miere mai deosebita? O poliflora mai rara ma intereseaza, sau ceva de toamna.
Fara oferte salcam, tei, rapita, floarea soarelui.
Caut sortimente deosebite in cantitati mici, si ii intreb pe aia vorbiti de bine.
The image of the hero was set up for all in every age through the appetite for imitation. Therefore the hero was murdered, since we have all been aping him. Do you know why you cannot abandon apishness? For fear of loneliness and defeat.
Avatar utilizator
Bezna Zorilor
 
Mesaje: 1534
Membru din: 21 Aug 2016, 22:45
Localitate: Bucuresti

Re: Ce fac stuparii pe valul cu progresul?

Mesajde cristi_vidican » 07 Feb 2022, 07:59

Bezna Zorilor scrie:Il am la prieteni pe feisbuc, posteaza. Mai rar, dar posteaza. Nu ma lamuresc din postarile lui daca sunt mai de melancolie sau mai la caterinca, dar am impresia ca prima varianta.
Este bine, o fi avut guvid, nu stiu. In orice caz are schema de la mine, daca a avut n'a patit nimic.
Pe aici am observat ca intra daca e activitate, un circ ceva...
Il ai si tu la prieteni vad...
Am auzit ca esti baiat de treaba, asa vorbesc niste stupari :)) Io nu consider.
Dar ai vreo miere mai deosebita? O poliflora mai rara ma intereseaza, sau ceva de toamna.
Fara oferte salcam, tei, rapita, floarea soarelui.
Caut sortimente deosebite in cantitati mici, si ii intreb pe aia vorbiti de bine.


Pentru cumpărări, poate găsești oferte pe la vânzări-cumpărări.

P.S. Din ce știu, niciun moderator activ nu ți-a mutat discuția aici. Iar Mircea cu atât mai puțin. Probabil să fi fost vreo eroare a forumului. Are ceva cu oamenii de treabă
Tot ce voiti sa va faca voua oamenii, faceti-le şi voi la fel – Matei 7:12a
Avatar utilizator
cristi_vidican
 
Mesaje: 7022
Membru din: 23 Feb 2011, 13:58
Localitate: Hidiselu de Sus - Bihor

Re: Ce fac stuparii pe valul cu progresul?

Mesajde Donbazil » 08 Feb 2022, 01:00

Salut!

Antologică asta:
...”Probabil să fi fost vreo eroare a forumului. Are ceva cu oamenii de treabă”... :lol: :lol: :shock:
Fişiere ataşate
Jos clopu.jpg
Jos clopu.jpg (11.76 KiB) Vizualizat de 10756 ori
Avatar utilizator
Donbazil
 
Mesaje: 2778
Membru din: 23 Feb 2011, 23:34
Localitate: Faget

Re: Ce fac stuparii pe valul cu progresul?

Mesajde mircea » 08 Feb 2022, 22:17

Am verificat . Nu a mutat nimeni topicul .
Eroare nu poate fi asa ca cel mai probabil chiar tu ca l-ai pus din greseala aici . Daca consideri ca trebuie mutat altundeva, da-i un mesaj lui Cristi Vidican si rezolva el .
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
www.stuparitul.com
Facebook Grup Stuparitul
Avatar utilizator
mircea
Site Admin
 
Mesaje: 1458
Membru din: 17 Feb 2011, 17:33

Re: Ce fac stuparii pe valul cu progresul?

Mesajde Bezna Zorilor » 01 Mar 2022, 12:18

A fost pus pe cafenea...apoi a aparut aici.
Da, sunt foarte de treaba! :)))
Nu caut sa cumpar miere de la necunsoscuti, caut miere deosebita pe la oamenii de bine.

Auziti, dar cu razboiul nu e topic?
The image of the hero was set up for all in every age through the appetite for imitation. Therefore the hero was murdered, since we have all been aping him. Do you know why you cannot abandon apishness? For fear of loneliness and defeat.
Avatar utilizator
Bezna Zorilor
 
Mesaje: 1534
Membru din: 21 Aug 2016, 22:45
Localitate: Bucuresti


Înapoi la DONATII UMANITARE



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori